javplatform

Kontakta oss

Behöver du ringa eller maila till Aftonkuriren? Här hittar du våra telefonnummer och e-postadresser.

Ansvarig Utgivare:
Joakim Holmberg,076-1912444
joakim.holmberg@aftonkuriren.se

Riksredaktionen:
Redaktionen: 08-50164150, int. +46-8-50164150
redaktionen@aftonkuriren.se

t.f. Webbredaktör: (06.00-22.00 Mån-Fre)
Anna Sandberg 073-8911512
anna.sandberg@aftonkuriren.se

 

Korrekturläsare:
Vakant

Lokalredaktioner:
Lokalredaktör Norr:
Vakant plats,
norr@aftonkuriren.se

t.f. Lokalredaktör Mitt:
Arnold Lundin 073-9261200
mitt@aftonkuriren.se

t.f. Lokalredaktör: Öst & Stockholm: 08-501 64 980
Joakim Holmberg 076-1912444
ost@aftonkuriren.se

t.f. Lokalredaktör Väst: 031-753 99 50
Lars Stensrud, 076-9058116
vast@aftonkuriren.se

t.f. Lokalredaktör Syd:
Vakant plats,
syd@aftonkuriren.se

Abroad:
Chief foreign correspondent:
Joakim Holmberg, +46 73-5330899
abroad@aftonkuriren.se

Annonsavdelningen:
Annonsansvarig:

annons@aftonkuriren.se
________________________________________________________________

Alla medarbetarna har  förnamn.efternamn@aftonkuriren.se om ni vill de något. OBS!! Frilanspersonal har inte någon e-postadress hos oss.

Besöksadress och Postadress:

Aftonkuriren
Etsarvägen 6
196 38 Kungsängen



Foto Galleri